Kategorier

Producenter

MicroLan på Facebook

Nyhedsbrev

SFP-SX-C Se fuld størrelse

SFP-10G-LR-H

10 Gigabit 10GBase-LR, 1310nm,  SFP+ (Small Form Pluggable) MiniGBIC, singlemode fibermodul.


Kompatibel med HP (J9151)

    

Flere detaljer

Tilgængelighed: På Lager

4 Styk på lager

895,00 kr

Nedsat pris!

-400,00 kr

1 295,00 kr

Kunder, der købte denne vare, købte også:

10 Gigabit 10GBase-LR, 1310nm,  SFP+ (Small Form Pluggable) MiniGBIC, singlemode fibermodul.
Kompatibel med HP (J9151)

  • Singlemode 9/125 op til 10 km

 

LC konnektorer

  • Stik A : LC
  • Stik B : LC
  • Kabeltype : Singlemode
  • CE Godkendt : Ja
  • RoHS Compliant : Ja
  • Kompatibilitet : HP (J9151)

Ingen kundeanmeldelser for tiden.

Skriv din anmeldelse

SFP-10G-LR-H

SFP-10G-LR-H

10 Gigabit 10GBase-LR, 1310nm,  SFP+ (Small Form Pluggable) MiniGBIC, singlemode fibermodul.


Kompatibel med HP (J9151)

    

Skriv din anmeldelse